Kontakt

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, e - mailowo i poprzez formularz kontaktowy.


 Adres e - mail:
multigranit@onet.pl
 Numer telefonu:
512 644 616
 Adres:
23-204 Kraśnik, ul. Krasińskiego 46C
woj. lubelskie, Polska


Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e - mail na adres multigranit@onet.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.


Imię i nazwisko:
Adres e - mail:
Telefon kontaktowy:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Multi Granit Zakład Kamieniarski w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e - mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.
Przepisz: zmień

Mapa dojazdu

Lokalizacja cmentarza

Opis firmy

Wykonujemy nagrobki oraz grobowce z granitów pochodzenia krajowe i zagranicznego. Realizujemy nagrobki według własnych projektów, oraz dostarczonych przez klienta.

Dane teleadresowe

Licznik odwiedzin

000074899

Copyright © Multi Granit Zakład Kamieniarski Karol Ryjewski 2019 | Projekt i wykonanie WGB Group

Searchtest


Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
Polish English German Russian Ukrainian

Blaty kuchenne kamienne, Kamieniarz, Nagrobki, Kamieniarstwo, Schody z kamienia, Biłgoraj, Dołhobyczów, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnobród, Krasnystaw, Piaski, Szczebrzeszyn, Tarnogród,
Tomaszów Lubelski, Wysokie, Zwierzyniec, Zamość