O nas

Awesome Image

Multigranit to firma z 35 - letnią tradycją, specjalizująca się w usługach kamieniarskich. Nasz zakład znajduje się w Kraśniku przy ulicy Krasińskiego 46 c. Od wielu lat zapewniamy wysoką jakość w konkurencyjnych cenach i szybkich terminach realizacji.
Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nagrobków oraz grobowców. Oferujemy własne projekty gotowe, które w zależności od potrzeb możemy modyfikować, ale również realizujemy projekty dostarczone przez klientów. W ofercie również blaty kuchenne kamienne i łazienkowe, parapety, schody z kamienia i kominki z kamienia.
Doskonałe zaplecze techniczne pozwala nam na realizacje szerokiego zakresu usług kamieniarskich. Proponujemy między innymi cięcie oraz grawerowanie. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem.
W swojej pracy łączymy nowoczesne rozwiązania z ponadczasową sztuką rzemieślniczą, jaką jest kamieniarstwo. Chętnie realizujemy nietypowe zlecenia i służymy fachowym doradztwem – o usługach kamieniarskich i wyrobach z kamienia naturalnego wiemy wszystko!
Zakres działalności: Kraśnik, Biłgoraj, Dołhobyczów, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnobród, Krasnystaw, Piaski, Szczebrzeszyn, Tarnogród, Tomaszów Lubelski, Wysokie, Zwierzyniec, Zamość i inne.
Zapraszamy serdecznie!

Opis firmy

Wykonujemy nagrobki oraz grobowce z granitów pochodzenia krajowe i zagranicznego. Realizujemy nagrobki według własnych projektów, oraz dostarczonych przez klienta.

Dane teleadresowe

Licznik odwiedzin

000074892

Copyright © Multi Granit Zakład Kamieniarski Karol Ryjewski 2019 | Projekt i wykonanie WGB Group

Searchtest


Zamknij Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
Polish English German Russian Ukrainian

Blaty kuchenne kamienne, Kamieniarz, Nagrobki, Kamieniarstwo, Schody z kamienia, Biłgoraj, Dołhobyczów, Frampol, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnobród, Krasnystaw, Piaski, Szczebrzeszyn, Tarnogród,
Tomaszów Lubelski, Wysokie, Zwierzyniec, Zamość